Kurumsal

Hakkımızda

Günümüzde modern binalar ve evler insanlığın yaşam alanı olma ötesinde konfor, ses düzeni, ısı, estetik, yangın kontrol ihtiyaçlarını da karşılaması kaçınılmazdır. İnşa edilen modern ev ve binalarda yüksek yaşam standartlarının yanı sıra, içinde yaşayan insanların mutlu ve huzurlu yaşam sürmesi olmazsa olmazlardandır.

Yapı kimyasalları inşa süreçlerinin tüm aşamalarında var olmakla birlikte daha nitelikli yaşam alanlarını ortaya çıkarmada önemli rol oynayan kimyasal yapı maddeleridir.

ISO 9001, TSE, CE, GOST-R kalite yönetim ve belgelerine sahip olan şirketimiz  Merkez ofisi Tuzla'da olmak üzere Gebze Tavşanlı da bulunan fabrikamızda toplam 7.500 m2 kapalı alanda seri üretime devam ederek kaliteden ödün vermeden yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına ürünlerini arz etmektedir.

Tayykim markasıyla sırasıyla Hollanda, Belçika, Suudi Arabistan, İngiltere, Bulgaristan, Malta, Kolombiya, Abhazya, Lübnan, İsrail, Almanya, Fransa, Nijerya, Senegal, Amerika, Somali, Tanzanya, Türkmenistan, Sudan, Irak, Kıbrıs, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Romanya başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.


Tayykim izolasyon sıvaları ve ürünleri kalite güvencesiyle üretilirken, mantolama işlemlerinde yüksek verimliliğe sahiptir. Bina ömrü kadar geçerli garanti süresi verilen ürünlerimizde memnuniyet garanti edilerek uzun vadede müşterilerimizin hakları korunması temel ilkelerimizden biridir.


Yapıkim Makina Kimya San ve Tic LTD ŞTİ olarak müşteri ve ustalarıyla güçlü işbirliği geliştirirken, ürünlere ilişkin yeni ve akılcı çözümler geliştirmekteyiz. Bunun en önemli göstergesi olan Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği programı kapsamında deney odaları yapılarak izolasyon sıvası diğer izolasyon ürünleri ile akademik olarak karşılaştırmaktayız.


Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda personelimiz tarafından arge çalışmaları yapılan ürünlerimizin laboratuarlarımızda büyük bir titizlikle kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama alanımızda kontrol edilerek müşteriye ulaşan kaliteden emin olmaktayız.


Ayrıca mevcut izolasyon sıvasının diğer ürünlere göre %12-35 arasında daha etkin izolasyon yapmasını sağlarken, hammadde temininden son ürüne kadar üretimde yüksek teknoloji ve iş güvenliğine son derece önem vermekteyiz.


Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğruları çerçevesinde sektörde aranan bir marka olmaya devam eden firmamız, yenilikçi ruhuyla yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki yerini güçlendirerek hizmetlerini yüksek kalitede kalıcı olarak sürdürmeye devam edecektir.

Geçmiş Performanslar